Telefon: 502-653-707 biuro@strony-www.net.pl
strony internetowe konin

Wyróżniające strony internetowe dla firm z konina!

Indywidualny projekt graficzny, poprawki bez limitu, nowoczesne rozwiązania, wyświetlanie na komórkach!

Samodzielne zarządzanie

Tworzymy strony oparte o system zarzadzania treścią np. Joomla lub WordPress. Dodanie zdjęcia lub zakładki za pomocą kilku kliknięć.

Optymalizacja oraz bezpieczeństwo

Każda strona optymalizowana jest pod kątem słów kluczowych oraz zabezpieczona systemem FireWall

Statystyki dla właściciela

Do każdego projektu dołączamy integrację z systemem Google Analytics pozwalającym na sprawdzenie wyświetleń strony i wiele więcej!

Tworzenie stron dla firm z miasta Konin

Trudno wyobrazić sobie firmę, która funkcjonuje bez posiadania strony internetowej. Jest to oczywiście możliwe, weźmy jednak pod uwagę fakt, że większość film ma na celu generowanie zysków. Rezygnacja ze strony internetowej automatycznie oznacza rezygnację ze znacznej części klientów, którzy korzystają z internetu podczas wyboru swoich kontrahentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami, które wykonaliśmy dla naszych klientów!
tworzenie stron konin

Strony internetowe Konin i okolice

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy usługi o najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie

Od czego zacząć, w sprawdzony sposób?

Strategia, że najpierw budujemy firmę, a później uruchomimy stronę internetową, nie jest najlepsza. Każdy dzień bez działającej strony internetowej oznacza przecież potencjalną stratę klienta, a tym samym znacząco spowalnia budowanie firmy. Co gorsza, jeśli nie pomyśleliśmy wcześniej o zarezerwowaniu właściwej domeny, to może się okazać, że domena nazwa naszej firmy, którą planowaliśmy nabyć – już dawno została zarejestrowana przez kogoś innego. Wielu świadomych przedsiębiorców nawet podczas wymyślania nazwy swojej działalności, kieruje się w znacznym stopniu jej dostępnością jako adresu domeny.

Powierz sprawę strony internetowej profesjonalistom

profesjonalne tworzenie stron w koninie i okolicach

Zakładając, że sami nie znamy się na projektowaniu stron internetowych, wystarczy wybrać właściwego partnera, który zrobi to za nas. Do nas będzie należało jedynie krótkie określenie tego, co chcielibyśmy, aby zostało zawarte na stronie, oraz wstępne omówienie jej wyglądu. Dalej tworzenie stron internetowych naszej firmy będzie rolą partnera, a my możemy skupić się na merytoryczne naszej działalności. Nie lekceważymy tego etapu, gdyż projektowanie stron firmowych jest obecnie tak samo naturalnym procesem, jak zamówienie telefonów do kontaktów z klientami, czy zatrudnienie pracowników.

Estetycznie wykonana i funkcjonalna strona internetowa firmy pomaga w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych. Jeszcze kilkanaście lat temu wiele przedsiębiorstw radziło sobie, mając jedynie proste strony wizytówkowe tworzone przez laików lub nie mając żadnej własnej witryny. Dzisiaj jest inaczej, a strona internetowa służy nie tylko do przedstawienia oferty, ale stanowi platformę komunikacji i budowania relacji z klientem oraz partnerami biznesowymi.

tworzenie stron konin

Czy łatwo stworzyć taką witrynę? Nie do końca – większość firm, nawet zatrudniając własnych informatyków, preferuje zlecenie wykonania strony zewnętrznym specjalistom. Tworzenie stron konin realizowane jest profesjonalnie i dokładnie, z uwzględnieniem wytycznych klienta. Zleceniodawca po przekazaniu oczekiwań otrzymuje projekt, do którego można wprowadzać szereg zmian, aż do uzyskania optymalnego rezultatu. Nierzadko witrynę buduje się w oparciu o różne nowe technologie, dzięki czemu prowadzenie działalności (np. handlu, wymiany usług) lub promowanie jej staje się dużo łatwiejsze.

Projektowanie stron konin uwzględnia aktualne wymogi ogólne, jak również najróżniejsze wymagania i potrzeby klientów.

Kluczem do uzyskania strony internetowej zgodnej z oczekiwaniami jest rozmowa i jak najbardziej czytelne przekazanie informacji. Z tego powodu najlepiej układa się współpraca na żywo, ale wiele firm z chęcią podejmuje również współpracę zdalną – zwłaszcza wtedy, gdy godni zaufania specjaliści pracują w innym mieście.

Stworzenie strony internetowej nie jest czynnością jednorazową ani zbyt łatwą, to proces – nie każdy wie, że wykonanie grafiki i napisanie kodu nie oznacza automatycznie zakończenia prac. Witryna wymaga też optymalizacji i pozycjonowania. Czynności te czasem można zlecić tej samej firmie, ale bywa i tak, że niezbędne wsparcie zupełnie nowego zespołu specjalistów. Profesjonaliści odpowiedzialni za strony internetowe Konin powinni orientować się w wymogach lokalnego rynku i doskonale posługiwać się nowoczesnymi technologiami. Pozwoli to na uzyskanie jak najlepszych efektów.

Odśwież lub stwórz profesjonalny wizerunek swojej firmy w sieci

Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci oferte dopasowaną ściśle do Twoich potrzeb.