Telefon: 502-653-707 biuro@strony-www.net.pl

PROFESJONALNA strona internetowa dla Twojej firmy

Indywidualny projekt graficzny, poprawki bez limitu, nowoczesne rozwiązania, wyświetlanie na komórkach!

Samodzielne zarządzanie

Tworzymy strony oparte o system zarzadzania treścią np. Joomla lub Wordpress. Dodanie zdjęcia lub zakładki za pomocą kilku kliknięć.

Optymalizacja oraz bezpieczeństwo

Każda strona optymalizowana jest pod kątem słów kluczowych oraz zabezpieczona systemem FireWall

Statystyki dla właściciela

Do każdego projektu dołączamy integrację z systemem Google Analytics pozwalającym na sprawdzenie wyświetleń strony i wiele więcej!

Profesjonalne tworzenie stron internetowych Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli ktoś, niezależnie od tego czy jest to firma, czy osoba prywatna, postanowi zamówić stronę internetową – to jednym najważniejszych pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć jest to, jak ta strona ma wyglądać. Dzięki najnowszym technologiom bowiem projektowanie stron może oznaczać stworzenie bardzo prostej strony, ale też niesamowicie wyglądającej i przepełnionej kolorami filmami, a nawet dźwiękiem. Które z tych podejść jest lepsze?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami, które wykonaliśmy dla naszych klientów!

Unikatowe strony internetowe w Grodzisku Mazowieckim

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy usługi o najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie

Strona powinna być zgodna z charakterem danej firmy.

Tworzenie stron internetowych bardzo często zaczyna się od przedstawienia ogólnej wizji zamawiającego, jeśli chodzi o przyszły wygląd jego strony. Należy tutaj wziąć pod uwagę również docelowego odbiorcę danej strony. Jeżeli chcemy budować wizerunek poważnej, profesjonalnej firmy – to taki charakter powinna też mieć strona internetowa. Jeżeli o tym zapomnijmy, to potencjalny klient oglądając naszą witrynę może stwierdzić, że nie do końca jest w stanie nam zaufać. Trudno przecież wyobrazić sobie stronę kancelarii prawnej, pełną śmiesznych obrazków i filmików.

tworzenie internetowych stron grodzisk mazowiecki

Dlaczego wygląd strony powinien współgrać z charakterem firmy?

Działa to też w drugą stronę. Jeżeli potrzebujemy stronę internetową dla produktu, który jest popularny wśród młodzieży, to musimy zadbać o odpowiedni poziom atrakcyjności tej strony. Wtedy właśnie usprawiedliwione, a nawet zalecane, będą wszelkiego rodzaju graficzne i multimedialne rozpraszacze. Jeżeli mamy wątpliwości, jaki rodzaj strony najlepiej będzie nam pasował – obejrzyjmy najpierw różne strony konkurencji, być może łatwiej nam to przybliżenie naszej wizji.

Odśwież lub stwórz profesjonalny wizerunek swojej firmy w sieci

Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci oferte dopasowaną ściśle do Twoich potrzeb.